Esenciální oleje

92 položek celkem
masazni olej zrozeni ellinor
Momentálně nedostupné
229 Kč

Masážní olej zrození pomáhá budovat vztah mezi maminkou a miminkem. Dá se použít při porodu do vany, ale také pro koupele miminka a k jeho jemnému namasírování.

růže
Momentálně nedostupné
340 Kč

Růžový olej je královnou esenciálních olejů. Patří k nejdražším olejům a už velmi malé množství má vysokou účinnost.

YL Frankincence (Kadidlo) esenciální olej 5ml
1 192 Kč

Kadidlo má sladkou, hřejivou balzámovou vůni, která povznáší mysl a podporuje duchovní rozpoložení a koncentraci. Často se využívá při posvátných ceremoniích a obřadech.

YL Grounding (Uzemnění) směs esenciálních olejů 5ml
713 Kč

Grounding™ je směs esenciálních olejů, která uvolňuje, obnovuje vyrovnanost a rovnováhu.

YL Peace & Calming směs esenciálních olejů 5ml
836 Kč

Při rozprašování pomáhá zklidnit napětí, pozvedá mysl, podporuje uvolnění a navozuje pocit hlubokého klidu.

YL Purification směs esenciálních olejů 15ml
758 Kč

Směs Purification™ lze aplikovat přímo na pleť a použít k ošetření a zklidnění řezných ran, odřenin a štípanců od hmyzu.

2 551 Kč
black peper
Na objednávku
758 Kč

Dodává energii a stimuluje mysl. Podporuje dobrou barvu a stav pokožky.

shutran
3 009 Kč –30 %
2 106 Kč

Směs esenciálních olejů určená speciálně pro muže, aby posílila jejich pocit mužnosti a sebevědomí. Inspirující vůně směsi Shutran je přitažlivá pro muže i ženy, a ačkoli se...

melrose young living
791 Kč

Směs Melrose™ chrání pleť před nepříznivými vlivy. Při rozprašování může směs Melrose pomoci neutralizovat pachy.

elemi
890 Kč

Esenciální olej z elemi je velmi žádaný pro svou schopnost vyhlazovat vrásky, zpevňovat pleť a zklidňovat svaly po námaze.

balzamova jedle
2 518 Kč

Je vhodný pro masáže na zklidnění unavených svalů a těla po námaze

porodni masazni olej
149 Kč

Podporuje odvahu a sílu maminky i miminka, stimuluje dobré a hluboké dýchání, rozpouští pocit „nezvladatelných“ tenzí a překážek.

ellinor olej zrozeni
229 Kč

Děťátko důvěrně pozná jemnou vůni růže, kterou používá budoucí maminka už v těhotenství. Při porodu do vody jej můžeme nalít do vany.

geranium bourbon
199 Kč

Je to vysoce čistící olej a může přispět k regulaci nervového napětí a hormonální nerovnováhy u mužů i u žen. Vynikajícím způsobem harmonizuje v šestinedělí. 

ruzova voda do kabelky
Momentálně nedostupné
99 Kč

Pleťová voda s ověžujícími a hydratujícími účinky v praktickém balení do kabelky. 

YL Digize 5ml
Momentálně nedostupné
750 Kč

Di-Gize je směs olejů, u nichž výzkumy prokázaly pozitivní účinky na trávicí soustavu.    

YL R.C. směs esenciálních olejů 15ml
914 Kč

Směs R.C.™ obsahuje účinné esenciální oleje, které podporují dýchací soustavu a posilují přirozenou obranyschopnost organismu.

Nahoru
Další produkty

 

Esenciální oleje jsou skvělým doplňkem při alternativní léčbě různých nemocí a zdravotních neduhů. Jednotlivé vůně mají svůj specifický charakter a dají se použít jako aromaterapie, když je necháte proudit v difuzéru, nebo se nachvilku zastavíte, otevřete si lahvičku a nadechnete několikrát vůni, až se jí budete cítit plní.

Esenciální oleje se používají pro povzbuzení, dodání energie, proti depresím a smutku, ale také jako ochranný štít a lapač negativní energie v místnosti nebo z vaší aury. Některé esenciální oleje pomáhají duchovnímu spojení s vyšším já a při meditacích či vizualizacích.

Můžete je použít také naprosto prakticky jako pomůcku při zdravotních obtížích, kdy je smícháte se základním rostlinným olejem a potřete s nimi např. spodní část zad (při menstruačních bolestech), bříško (při problémech s močovými cestami), hrudník (když se o vás pokouší nachlazení), na spánky (když se potřebuje osvěžit a mít koncentraci).

Využití esenciálních olejů je obrovské a většinou, když si pořídíte jeden olejíček, přijdete si brzy pro další. Postupem času se s nimi člověk naučí dobře pracovat a zjistí, že kromě výše uvedených přínosů může oleje používat také místo parfému a vonět se s nimi.