Esenciální oleje

96 položek celkem
lavender
Novinka
311 Kč

Skvěle se hodí pro zklidnění před spánkem; díky svým vyváženým vlastnostem však také pomáhá doplnit energii a životní sílu.

magnity
Momentálně nedostupné
1 426 Kč

Pomáhá udržovat pozitivní přístup, povznést se nad nepřízeň osudu, chopit se iniciativy, překonávat prokrastinaci a sebelítost. Magnify Your Purpose má lehkou květinovou vůni...

citrus
Momentálně nedostupné
613 Kč

Citrus Fresh™ podporuje imunitní systém a celkovou pohodu, povzbuzuje kreativitu a navozuje pocity radosti.

copaiba
Na objednávku
1 727 Kč

Kopaiva přináší úlevu při problémech s klouby a žaludkem.

YL Geranium (Muškát) esenciální olej 15 ml
1 660 Kč

Geranium má příznivé účinky na pleť a jeho aroma pomáhá při osvobozování od negativních vzpomínek. Tradičně se používá na podporu krevního oběhu a nervové soustavy.

YL PanAway směs esenciálních olejů 5ml
1 415 Kč

Poddporuje krevní oběh, svaly a klouby a pomáhá udržovat normální funkci buněk.

YL Peppermint (Máta) esenciální olej 15ml
869 Kč

Silná, čistá, svěží mentolová vůně máty, která patří k nejpoužívanějším a nejvyhledávanějším bylinám pro své mnohostranné využití.

YL Lavender (Levandule) esenciální olej 15ml
936 Kč

Skvěle se hodí pro zklidnění před spánkem; díky svým vyváženým vlastnostem však také pomáhá doplnit energii a životní sílu.

YL Joy (Radost) směs esenciálních olejů 15ml
1 672 Kč

Při použití místo parfému nebo kolínské vody vydává směs Joy™ lákavou a neodolatelnou vůni, která inspiruje romantiku a soudržnost. Ve zředěné podobě osvěžuje a pozvedá mysl.

YL Jasmín (Jasmine) 5ml - SLEVA - poškozené víčko
Akce
3 064 Kč –30 %
2 145 Kč

Jasmín má příznivé účinky na pokožku. Odedávna se používá pro svou romantiku a přitažlivost a pro vyvážení ženské tělesné energie.

YL Juniper (Jalovec) 15 ml - SLEVA - poškozené víčko
Akce
1 348 Kč –30 %
944 Kč

Jalovec (Juniperus osteosperma) se vyznačuje čistou, jemně pronikavou dřevitou vůní, která působí očistně na mysl, duši i tělo. Je prospěšný pro pokožku a močovou soustavu....

25b0a3ae012f389ff5151378eb649f05
Novinka
204 Kč

Citrus Fresh™ podporuje imunitní systém a celkovou pohodu, povzbuzuje kreativitu a navozuje pocity radosti.

Dewdrop
Novinka
2 551 Kč
black peper
Na objednávku
758 Kč

Dodává energii a stimuluje mysl. Podporuje dobrou barvu a stav pokožky.

shutran
Akce
3 009 Kč –30 %
2 106 Kč

Směs esenciálních olejů určená speciálně pro muže, aby posílila jejich pocit mužnosti a sebevědomí. Inspirující vůně směsi Shutran je přitažlivá pro muže i ženy, a ačkoli se...

melrose young living
791 Kč

Směs Melrose™ chrání pleť před nepříznivými vlivy. Při rozprašování může směs Melrose pomoci neutralizovat pachy.

elemi
Novinka
890 Kč

Esenciální olej z elemi je velmi žádaný pro svou schopnost vyhlazovat vrásky, zpevňovat pleť a zklidňovat svaly po námaze.

balzamova jedle
2 518 Kč

Je vhodný pro masáže na zklidnění unavených svalů a těla po námaze

Nahoru
Další produkty

 

Esenciální oleje jsou skvělým doplňkem při alternativní léčbě různých nemocí a zdravotních neduhů. Jednotlivé vůně mají svůj specifický charakter a dají se použít jako aromaterapie, když je necháte proudit v difuzéru, nebo se nachvilku zastavíte, otevřete si lahvičku a nadechnete několikrát vůni, až se jí budete cítit plní.

Esenciální oleje se používají pro povzbuzení, dodání energie, proti depresím a smutku, ale také jako ochranný štít a lapač negativní energie v místnosti nebo z vaší aury. Některé esenciální oleje pomáhají duchovnímu spojení s vyšším já a při meditacích či vizualizacích.

Můžete je použít také naprosto prakticky jako pomůcku při zdravotních obtížích, kdy je smícháte se základním rostlinným olejem a potřete s nimi např. spodní část zad (při menstruačních bolestech), bříško (při problémech s močovými cestami), hrudník (když se o vás pokouší nachlazení), na spánky (když se potřebuje osvěžit a mít koncentraci).

Využití esenciálních olejů je obrovské a většinou, když si pořídíte jeden olejíček, přijdete si brzy pro další. Postupem času se s nimi člověk naučí dobře pracovat a zjistí, že kromě výše uvedených přínosů může oleje používat také místo parfému a vonět se s nimi.