Esenciální oleje

92 položek celkem
citron
Momentálně nedostupné
149 Kč

Citron aktivuje imunitní systém, působí antisepticky a antibakteriálně (lze ho využít při infekci dýchacích cest, angíně, kataru, laryngitidě, bolesti v krku, rýmě). 

geranium bourbon
199 Kč

Je to vysoce čistící olej a může přispět k regulaci nervového napětí a hormonální nerovnováhy u mužů i u žen. Vynikajícím způsobem harmonizuje v šestinedělí. 

levanuz
221 Kč

Je jemný regenerační olej, účinný na psychiku, tělo i emoce. Je to povzbuzující prostředek pro celé tělo, stimuluje obnovu buněk.

lipa v jojobe
Momentálně nedostupné
242 Kč

Lze použít k masážím, koupelím, inhalaci, osvěžení vzduchu, obkladům a zábalům.

lipa v jojobe
Momentálně nedostupné
179 Kč

Lze použít k masážím, koupelím, inhalaci, osvěžení vzduchu, obkladům a zábalům.

máta p
Momentálně nedostupné
179 Kč

Velmi účinně posiluje žaludek – proti nevolnosti při cestování, průjmu, špatnému trávení a dalším žaludečním a trávicím potížím. Pročišťuje a osvěžuje mysl.

ellinor olej zrozeni
229 Kč

Děťátko důvěrně pozná jemnou vůni růže, kterou používá budoucí maminka už v těhotenství. Při porodu do vody jej můžeme nalít do vany.

porodni masazni olej
149 Kč

Podporuje odvahu a sílu maminky i miminka, stimuluje dobré a hluboké dýchání, rozpouští pocit „nezvladatelných“ tenzí a překážek.

růže
340 Kč

Růžový olej je královnou esenciálních olejů. Patří k nejdražším olejům a už velmi malé množství má vysokou účinnost.

růže
Momentálně nedostupné
214 Kč

Růžový olej je královnou esenciálních olejů. Patří k nejdražším olejům a už velmi malé množství má vysokou účinnost.

tea tree
Momentálně nedostupné
171 Kč

Působí vysoce antisepticky a fungicidně – výborný pro potírání infekcí, zvláště houbových jako jsou plísně na nohou a afty. 

masazni olej zrozeni ellinor
Momentálně nedostupné
229 Kč

Masážní olej zrození pomáhá budovat vztah mezi maminkou a miminkem. Dá se použít při porodu do vany, ale také pro koupele miminka a k jeho jemnému namasírování.

ruzova voda do kabelky
Momentálně nedostupné
99 Kč

Pleťová voda s ověžujícími a hydratujícími účinky v praktickém balení do kabelky. 

YL 3 Wise Men 15 ml
Na objednávku
3 532 Kč

Směs esenciální olejů 3 Wise Men otevírá podvědomí a podporuje pocit úcty a duchovního uvědomění.

aromaease
1 393 Kč

Nová směs esenciálních olejů AromaEase od Young Living využívá účinných složek nacházejících se v esenciálních olejích ze zázvoru, kardamonu, máty peprné, fenyklu a máty...

YL Awaken (Probuzení) směs esenciálních olejů 15ml
2 016 Kč

Awaken je kombinace směsí esenciálních olejů, které podporují lepší vnitřní povědomí a probuzení. Opravdové pochopení sebe sama je základním stavebním kamenem úspěšných změn a...

balzamova jedle
2 518 Kč

Je vhodný pro masáže na zklidnění unavených svalů a těla po námaze

berg
1 081 Kč

Bergamot má svěží, sladkou citrusovou vůni, kterou určitě znáte jako aroma v čaji Earl Grey. Bergamot uvolňuje, povznáší, posiluje důvěru v sebe sama a zlepšuje náladu. Také...

Nahoru
Další produkty

Esenciální oleje

 

Esenciální oleje jsou skvělým doplňkem při alternativní léčbě různých nemocí a zdravotních neduhů. Jednotlivé vůně mají svůj specifický charakter a dají se použít jako aromaterapie, když je necháte proudit v difuzéru, nebo se nachvilku zastavíte, otevřete si lahvičku a nadechnete několikrát vůni, až se jí budete cítit plní.

Esenciální oleje se používají pro povzbuzení, dodání energie, proti depresím a smutku, ale také jako ochranný štít a lapač negativní energie v místnosti nebo z vaší aury. Některé esenciální oleje pomáhají duchovnímu spojení s vyšším já a při meditacích či vizualizacích.

Můžete je použít také naprosto prakticky jako pomůcku při zdravotních obtížích, kdy je smícháte se základním rostlinným olejem a potřete s nimi např. spodní část zad (při menstruačních bolestech), bříško (při problémech s močovými cestami), hrudník (když se o vás pokouší nachlazení), na spánky (když se potřebuje osvěžit a mít koncentraci).

Využití esenciálních olejů je obrovské a většinou, když si pořídíte jeden olejíček, přijdete si brzy pro další. Postupem času se s nimi člověk naučí dobře pracovat a zjistí, že kromě výše uvedených přínosů může oleje používat také místo parfému a vonět se s nimi.