Esenciální oleje

100 položek celkem
citron
Momentálně nedostupné
149 Kč
grape
137 Kč
heřří
Momentálně nedostupné
199 Kč
jalovec
181 Kč
jasmín
Momentálně nedostupné
232 Kč
jasmín
Momentálně nedostupné
170 Kč
lemongrass
Momentálně nedostupné
141 Kč
levanuz
Momentálně nedostupné
221 Kč
Momentálně nedostupné
242 Kč
179 Kč
mandloil
Momentálně nedostupné
203 Kč
OE031Bn1
169 Kč

Máta kadeřavá (syn.máta klasnatá kadeřavá, Mentha Viridis; Japonsko) Má velmi podobné účinky jako máta peprná, ale je jemnější a vhodnější zejména pro malé nebo hodně...

máta p
Momentálně nedostupné
179 Kč
myrh
209 Kč

Myrha v jojobě Čistí, dezinfikuje a hojí hluboké fyzické i citové rány. Hodí se i k dlouhodobému (několik týdnů) používání pro vyčištění organismu – koupele, obklady,...

neroli
309 Kč
Nahoru
Další produkty

Esenciální oleje

Esenciální oleje jsou skvělým doplňkem při alternativní léčbě různých nemocí a zdravotních neduhů. Jednotlivé vůně mají svůj specifický charakter a dají se použít jako aromaterapie, když je necháte proudit v difuzéru, nebo se nachvilku zastavíte, otevřete si lahvičku a nadechnete několikrát vůni, až se jí budete cítit plní.

Esenciální oleje se používají pro povzbuzení, dodání energie, proti depresím a smutku, ale také jako ochranný štít a lapač negativní energie v místnosti nebo z vaší aury. Některé esenciální oleje pomáhají duchovnímu spojení s vyšším já a při meditacích či vizualizacích.

Můžete je použít také naprosto prakticky jako pomůcku při zdravotních obtížích, kdy je smícháte se základním rostlinným olejem a potřete s nimi např. spodní část zad (při menstruačních bolestech), bříško (při problémech s močovými cestami), hrudník (když se o vás pokouší nachlazení), na spánky (když se potřebuje osvěžit a mít koncentraci).

Využití esenciálních olejů je obrovské a většinou, když si pořídíte jeden olejíček, přijdete si brzy pro další. Postupem času se s nimi člověk naučí dobře pracovat a zjistí, že kromě výše uvedených přínosů může oleje používat také místo parfému a vonět se s nimi.