YL Breathe Again Roll-On 10 ml

Značka: Young Living
1 036 Kč
Na objednávku

Kuličkový aplikátor esenciálních olejů Breathe Again obsahuje směs olejů, které podporují zdravé dýchání. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kuličkový aplikátor esenciálních olejů Breathe Again obsahuje směs olejů, které podporují zdravé dýchání. Směs Breathe Again je složená z účinných olejů eukalyptu citronového, eukalyptu kupolatého, eukalyptu úzkolistého a eukalyptu modrého. Tyto oleje mají velké množství cinoelu, který podporuje zdravou a přirozenou funkcni plic. Další použité esenciální oleje z máty, myrty a kapaivy přispívají k účinnosti této směsi. 

Jak používat

  • aplikujte v dostatečném množství na hrudník a krk podle potřeby
 
DETAILY
  • přísady: Olej z kokosu (Cocos nucifera), olej z eukalyptu citrónového (Eucalyptus staigeriana), olej z listů eukalyptu kulatoplodého (Eucalyptus globulus), olej z vavřínu vznešeného (Laurus nobilis), olej z šípků (Rosa canina), olej z máty (Mentha piperita), olej z kopaivy (Copaifera Reticulata), olej z listů eukalyptu úzkolistého (Eucalyptus radiata), olej z myrty obecné (Myrtus communis), olej z manuky (Leptospermum scoparium), olej z eukalyptu modrého (složení podle Dr. Garyho Younga)
  • upozornění: může způsobit podráždění pokožky, před použitím v těhotenství nebo během lékařské péče se poraďte s lékařem
  • skladování: uchovávejte mimo dosah dětí, nepoužívejte u kojenců a nejmenších dětí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: