YL Černý smrk (Northern Lights Black Spruce) 5ml

Značka: Young Living
947 Kč
Skladem

Esenciální olej Smrk černý pomáhá udržet vzhled zdravé pokožky a je vhodný při meditaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Esenciální olej Smrk černý (Northern Lights Black Spruce) pochází z farmy Young Living Northern Lights v kanadské Britské Kolumbii. Strom Picea mariana roste po celé Kanadě včetně 3 arktických oblastí. K výrobě tohoto esenciálního oleje se destiluje celý strom. Při použití této bohaté, dřevité a osvěžující vůně během meditace navodíte svěží, aromatickou atmosféru. Smrk černý je také skvělý doplněk kosmetických produktů, které nanesením na pokožku pomáhají zlepšit vzhled suché pokožky nebo udržet vzhled zdravě vypadající pleti.

Smrk černý Northern Lights lze nanést téměř kdekoli – i na chodidla, podél páteře, na zátylek – nebo jej lze použít pro masáže. Tento olej obsahuje přirozeně se vyskytující sloučeniny, např. alfa-pinen, kamfen a beta-pinen, a je důležitou složkou řady produktů, jako jsou směsi esenciálních olejů Valor II®, Shutran™, Peace & Calming IITM a Light The FireTM.

Jak používat

Hlavní přínosy Pomáhá udržet vzhled zdravé pokožky. Nanášejte na chodidla, podél páteře, na zátylek či kdekoli se vám zlíbí. Rozptylujte jej při meditaci. Doporučené použití Naneste na požadované místo. V případě citlivější pokožky zřeď te 5 kapek v 10 ml komplexu V- 6™. Vůně: Rozptylujte v difuzéru 30 minut třikrát denně. Upozornění Uchovávejte mimo dosah dětí. Pouze pro vnější použití. Zamezte styku s očima a sliznicí. Těhotné nebo kojící ženy, osoby užívající jakýkoli léčivý přípravek nebo trpící jakoukoli chorobou by se měly před použitím poradit se zdravotnickým odborníkem.

Přísady
Olej z Picea mariana

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: