YL Citrus Fresh 5 ml

Novinka
Značka: Young Living
204 Kč
Skladem

Citrus Fresh™ podporuje imunitní systém a celkovou pohodu, povzbuzuje kreativitu a navozuje pocity radosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Citrus Fresh™ je uvolňující a zklidňující směs oblíbená u dětí i dospělých. Obsahuje velké množství silného antioxidantu d-limonenu, podporuje imunitní systém a celkovou pohodu, povzbuzuje kreativitu a navozuje pocity radosti. Je rovněž účinná jako čistič vzduchu.

Upozornění: Citrusové oleje nesmí být aplikovány na pokožku, která bude v příštích 72 hodinách vystavena přímému slunečnímu svitu nebo ultrafialovému záření.

Jak používat

Pro místní použití.

Může způsobit podráždění pokožky. Před použitím v těhotenství nebo během lékařské péče se poraďte s lékařem. Zřeďte před použitím v citlivých oblastech, jako je obličej, krk nebo oblast genitálií. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte u kojenců a nejmenších dětí. Citrusové oleje nesmí být aplikovány na pokožku, která bude v příštích dvanácti hodinách vystavena přímému slunečnímu svitu nebo ultrafialovému záření.

Přísady

Pomeranč (Citrus aurantium), mandarinka (Citrus nobilis, Citrus reticulata), grapefruit (Citrus paradisi), citrón (Citrus limon), máta klasnatá (Mentha spicata).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: