YL Dragon Time směs esenciálních olejů 15ml

Značka: Young Living
1 950 Kč
Na objednávku
Položka byla vyprodána…

Směs ztišujících a uklidňujících esenciálních olejů s obsahem šalvěje muškátové. Je ideální pro ženy v emocionálně náročných obdobích a situacích.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dragon Time™ je směs ztišujících a uklidňujících esenciálních olejů s obsahem šalvěje muškátové, která obsahuje přírodní fytonutrienty. Je ideální pro ženy v emocionálně náročných obdobích a situacích. Obnovuje rovnováhu a podporuje normální, zdravé emoce u žen v období menstruace. Směs Dragon Time doporučujeme pro mladé a dospělé ženy.
 

Jak používat

Pro aromatizaci. Vmasírujte do oblasti kříže, použijte jako součást obkladu na břicho nebo zřeďte pomocí zdokonaleného komplexu rostlinných olejů V-6™ a použijte pro celkovou masáž.

 

Může způsobit podráždění pokožky. Před použitím v těhotenství nebo během lékařské péče se poraďte s lékařem. Není nutno ředit. Vhodné pro všechny typy pokožky s výjimkou nejcitlivější. Obecně bezpečné pro děti od 2 let.
 

Přísady

Šalvěj muškátová (Salvia sclarea), fenykl (Foeniculum vulgare), levandule (Lavandula angustifolia), majoránka (Origanum majorana), řebříček (Achillea millefolium), jasmín (Jasminum officinale).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: