POZOR!!!!! Kamenná prodejna byla UZAVŘENA!!!! Pokud potřebujete osobní odběr, případně vyřešit reklamaci, prosím, kontaktujte mě na tel. +420 731 137 412. Anna

YL Idaho Blue Spruce (Modrý smrk z Idaha) esenciální olej 5ml

Značka: Young Living
1 148 Kč –30 %
YL Idaho Blue Spruce (Modrý smrk z Idaha) esenciální olej 5ml
1 148 Kč –30 % 803,60 Kč
Skladem

Olej z modrého smrku při místní aplikaci uvolňuje napjaté a unavené svaly. Jeho dřevitá vůně oživuje smysly, zklidňuje mysl a uvolňuje tělo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stručný popis Modrý smrk (Picea pungens) pěstovaný, sklízený a destilovaný na farmě společnosti Young Living v severním Idahu obsahuje vysoký podíl rostlinných látek alfa-pinenu a limonenu. Olej z modrého smrku při místní aplikaci uvolňuje napjaté a unavené svaly. Jeho dřevitá vůně oživuje smysly, zklidňuje mysl a uvolňuje tělo. Aromatické účinky oleje z modrého smrku mohou také pomoci odstranit emocionální bloky, navodit pocit rovnováhy a klidného bezpečí. Pro své osvěžující, oživující a posilující vlastnosti se také odedávna používá v saunách, parních lázních, jako přísada do koupelí a masážních olejů.
 

Jak používat

Doporučené použití:

Místní: Aplikujte na požadovanou oblast. V případě zvýšené citlivosti zřeďte 10 kapek v 10 ml zdokonaleného komplexu rostlinných olejů V-6.

Aromatizace: Rozprašujte třikrát denně po dobu až 1 hodiny.

Upozornění:
  • Může způsobit podráždění pokožky.
  • Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • Před použitím v těhotenství, při kojení, užívání léků nebo jiné zdravotní indikaci se poraďte s lékařem.
 

Přísady

Olej z modrého smrku z Idaha (Picea Pungens)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: