YL Inner Child (Vnitřní dítě) 5 ml

Značka: Young Living
1 192 Kč
Na objednávku
Položka byla vyprodána…

Směs Inner Child™ otevírá cestu ke spojení s vnitřním já, které mohlo být zraněno špatným zacházením nebo zneužíváním v dětství.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Směs Inner Child™ otevírá cestu ke spojení s vnitřním já, které mohlo být zraněno špatným zacházením nebo zneužíváním v dětství. Zneužívané děti ztrácejí spojení se svou přirozenou identitou, svým „vnitřním dítětem“. Vzniká tak nerovnováha, která může vést k poruchám osobnosti. Sladká vůně této směsi může podpořit vyrovnávání se vzpomínkami a pomoci obnovit původní spojení s vlastní osobností, což je jeden z prvních kroků k nalezení emocionální rovnováhy.
 

Jak používat

Pro aromatizaci. Aplikujte na střed břicha, na hrudník, spánky a kolem nosu.

 

Může způsobit podráždění pokožky. Před použitím v těhotenství nebo během lékařské péče se poraďte s lékařem. Není nutno ředit. Vhodné pro všechny typy pokožky s výjimkou nejcitlivější. Obecně bezpečné pro děti od 2 let.
 

Přísady

Pomeranč (Citrus aurantium), mandarinka (Citrus nobilis), jasmín (Jasminum officinale), ylang ylang (Cananga odorata), smrk (Picea mariana), santalové dřevo (Santalum album), citrónová tráva (Cymbopogon flexuosus), pomeranč divoký (Citrus aurantium).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: