POZOR!!!!! K 21.12.2018 bude kamenná prodejna uzavřena. Do té doby nás najdete v pracovní dny mezi 12-18 hodinou na adrese Stromka centrum. Dukelských hrdinů 909/50, Praha 7. Může se však stát, že z provozních důvodů budeme muset odskočit - proto si prosím osobní odběr rezervujte na tel. +420 731 137 412. Díky, Anna Stromka

YL Jade Lemon 5 ml

435 Kč –30 %
jade
435 Kč –30 % 304,50 Kč
Skladem

Citron eureka pomáhá dobít energií, povznáší náladu a dodává životní elán, dále podporuje jasnost myšlenek a cílevědomost. Tento olej podporuje zdravou pokožku a je užitečný při mytí a očistě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jade Lemon™ se pěstuje v horkém, vlhkém podnebí jihovýchodní Číny. Zatímco jiné citroníky začínají uvolňovat některé své oleje společně s vůní, když žloutnou, plod citronu eureka zůstává zelený i v době zralosti a umožňuje, aby se v něm olej dále koncentroval. Olej se uvolní až po utržení plodu a dává mu bohatší a aromatičtější vůni.

Citron eureka obsahuje vysoké koncentrace d-limonenu, který pomáhá dobít energií, povznáší náladu a dodává životní elán, dále podporuje jasnost myšlenek a cílevědomost. Tento olej podporuje zdravou pokožku a je užitečný při mytí a očistě. Ve studii Mie University z roku 1995 se rovněž zjistilo, že citrusové vůně mohou navodit relaxaci a vyvolat pocity štěstí.

Jak používat

Hlavní přínosy

Rozptylujte v difuzéru k povznesení nálady a povzbuzení mysli i těla.
  • Lze jej použít k čištění odolných nečistot nebo mastnoty v domácnosti.

Naneste na požadované místo. V případě citlivější pokožky zřeďte 5 kapek v 10 ml komplexu V-6™. Vůně: Rozptylujte v difuzéru až 1 hodinu třikrát denně.

  • Smíchejte s esenciálním olejem Citronová tráva (Citronella) a užijte si příjemné, citrusově voňavé klidné prostředí jako v přírodě.
  • Přidejte do prostředku na nádobí, po opláchnutí bude nádobí beze skvrn. Také vám pomůže vyčistit myčku.
  • Kápněte 10–15 kapek do pleťového mléka a šamponů Young Living pro aktivaci nálady.

Upozornění

  • Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • Zamezte styku s očima a sliznicí.
  • Neužívejte vnitřně.
  • Po aplikaci produktu nelze pokožku vystavovat až 12 hodin přímému slunečnímu záření nebo ultrafialovému záření.

Přísady

Olej ze slupek citronu eureka (Citrus limon eureka var. formosensis)

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: