YL Joy (Radost) směs esenciálních olejů 15ml

Značka: Young Living
1 672 Kč
Na objednávku

Při použití místo parfému nebo kolínské vody vydává směs Joy™ lákavou a neodolatelnou vůni, která inspiruje romantiku a soudržnost. Ve zředěné podobě osvěžuje a pozvedá mysl.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Joy™ je luxusní exotická směs s povznášejícími tóny, která vytváří přitažlivou energii a navozuje radost srdce. Při použití místo parfému nebo kolínské vody vydává směs Joy™ lákavou a neodolatelnou vůni, která inspiruje romantiku a soudržnost. Ve zředěné podobě osvěžuje a pozvedá mysl.
 

Jak používat

Pro místní použití a aromatizaci. Rozprašujte, použijte jako kolínskou vodu nebo parfém. Aplikujte v oblasti srdce nebo použijte při masáži v kombinaci se zdokonaleným komplexem rostlinných olejů V-6™.

 

Může způsobit podráždění pokožky. Před použitím v těhotenství nebo během lékařské péče se poraďte s lékařem. Není nutno ředit. Vhodné pro všechny typy pokožky s výjimkou nejcitlivější. Obecně bezpečné pro děti od 2 let. Neaplikujte na pokožku vystavenou přímému slunečnímu svitu nebo ultrafialovým paprskům.
 

Přísady

Bergamot (Citrus bergamia), ylang ylang (Cananga odorata), muškát (Pelargonium graveolens), růžové dřevo (Aniba rosaeodora), citrón (Citrus limon), mandarinka (Citrus reticulata), jasmín (Jasminum officinale), heřmánek římský (Chamaemelum nobile), palma růžová (Cymbopogon martinii), růže (Rosa damascena).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: