YL Purification směs esenciálních olejů 15ml

Značka: Young Living
758 Kč
Skladem

Směs Purification™ lze aplikovat přímo na pleť a použít k ošetření a zklidnění řezných ran, odřenin a štípanců od hmyzu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Směs Purification™ lze aplikovat přímo na pleť a použít k ošetření a zklidnění řezných ran, odřenin a štípanců od hmyzu. Při rozprašování pomáhá čistit vzduch od cigaretového kouře a nepříjemných pachů.
 

Jak používat

Pro místní použití a aromatizaci. Rozprašujte, aplikujte místně podle potřeby nebo nakapejte na vatové tampony a umístěte do výdechů ventilace v autě, doma, v hotelovém pokoji nebo kanceláři. Očistného účinku dosáhnete rozprašováním a vmasírováním do chodidel.

 

Může způsobit podráždění pokožky. Před použitím v těhotenství nebo během lékařské péče se poraďte s lékařem. Není nutno ředit. Vhodné pro všechny typy pokožky s výjimkou nejcitlivější. Obecně bezpečné pro děti od 2 let.
 

Přísady

Vousatka nardová (Cymbopogon nardus), citrónová tráva (Cymbopogon flexuosus), rozmarýn (Rosmarinus officinalis), čajovník (Melaleuca alternifolia), lavandin (Lavandula hybrida), myrta (Myrtus communis).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: