YL R.C. směs esenciálních olejů 5ml

Značka: Young Living
412 Kč
Na objednávku
Položka byla vyprodána…

Směs R.C.™ obsahuje účinné esenciální oleje, které podporují dýchací soustavu a posilují přirozenou obranyschopnost organismu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Směs R.C.™ obsahuje účinné esenciální oleje, které podporují dýchací soustavu a posilují přirozenou obranyschopnost organismu.

Jak používat

Pro místní použití a aromatizaci. Rozprašujte v obytných a pracovních prostorech. Aplikujte na hrudník, krk, uši a chodidla. Lze použít v kombinaci s obkladem na hrudník a záda. Střídejte se směsí Raven™. Může způsobit podráždění pokožky. Před použitím v těhotenství nebo během lékařské péče se poraďte s lékařem. Zřeďte před použitím v citlivých oblastech, jako je obličej, krk nebo oblast genitálií. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte u kojenců a nejmenších dětí. Nepoužívejte v blízkosti otevřeného ohně, zdrojů tepla nebo jisker.

Přísady

Složení: Olej z listů eukalyptu kulatoplodého (Eucalyptus globulus), olej z myrty obecné (Myrtus communis), olej z jehličí borovice lesní (Pinus sylvestris), olej z listů majoránky (Origanum majorana), olej z listů eukalyptu úzkolistého (Eucalyptus radiata), olej z listů eukalyptu citrónového (Eucalyptus citriodora), olej z levandule (Lavandula angustifolia), olej z cypřiše pravého (Cupressus sempervirens), olej z jehličí jedlovce kanadského (Tsuga canadensis), olej z máty (Mentha piperita).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: