YL Stress Away 15 ml

Značka: Young Living
1 192 Kč
Skladem

Směs esenciálních olejů Stress Away™ je přírodní prostředek, který pomáhá překonávat stresové situace v každodenním životě

Detailní informace

Detailní popis produktu

Směs esenciálních olejů Stress Away™ od společnosti Young Living, která je nyní k dispozici v 15ml lahvičce, je přírodní prostředek, který pomáhá překonávat stresové situace v každodenním životě. Stress Away je prvním výrobkem obsahujícím jedinečnou uvolňující kombinaci esenciálních olejů z limety a vanilky. Směs Stress Away rovněž obsahuje kopaivu a levanduli, které odstraňují duševní strnulost a obnovují rovnováhu. Kromě toho obsahuje účinné látky z rostlin, jako je cedrol z cedrového dřeva a eugenol, který se přirozeně vyskytuje ve vanilce. Tyto složky pomáhají navodit pocit uvolnění a snižují nervové napětí. Všechny tyto součásti jsou odborně smíchány s exotickou vůní stromu ocotea, který společnost Young Living pěstuje exkluzivně v Ekvádoru.

Hlavní výhody:

  • Působí preventivně proti stresu a nervovému napětí.
  • Potlačuje účinky stresových faktorů, které mohou mít negativní vliv na spánek.
  • Pozvedá a povznáší mysl.

 

Jak používat

Doporučené použití:

Místní použití: Důkladně protřepejte a aplikujte v dostatečném množství na zápěstí nebo zátylek podle potřeby. Aromatizace: Rozprašujte třikrát denně po dobu až 1 hodiny.

 

Upozornění:

  • Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • Před použitím v těhotenství, při kojení, užívání léků nebo jiné zdravotní indikaci se poraďte s lékařem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: