Knihy

124 položek celkem
moje
450 Kč

Nový, inspirující přístup k tématu smrti, o které se raději moc nemluví, protože je příliš depresivní. Veronika přináší neotřelý pohled, kterým odhaluje, že smrt může být ve...

samolepka s mandalou
95 Kč

Samolepka s mandalou pro připomenutí ženskosti, jemnosti a propojení s vlastní intuicí.

esencialni oleje kapesni pruvodce
550 Kč

Praktický průvodce esenciálními oleji Young Living a jejich účinky a správné použití v praxi.

Životopis jogína
Na objednávku
348 Kč

Jemné, ale pevné zákony, na jejichž základě konají jógini zázraky a dosahují sebeovládnutí, jsou v knize vyloženy s vědeckou jasností.

Medicínské karty
359 Kč

Medicinské karty vycházejí z tradice amerických indiánů, kteří považovali zvířata za průvodce při hledání harmonie a rovnováhy na naší životní cestě. 

domacnost bez odpadu 1
Novinka
389 Kč

Život si můžeme podstatně zjednodušit a zkvalitnit menší nebo nulovou produkcí odpadu. Ulevíme tím sobě, našim domovům a také přírodě.

imagepie 5
250 Kč

Transformační pohádka o Astrálkovi přináší pro dětskou duši v každém z nás příběh z planety Moudrosti, na které její obyvatelé žijí v harmonii a rovnováze, kde neexistují...

Cesta nespoutané ženy
299 Kč

Cesta nespoutané ženy odpovídá na odvěkou touhu žen po lásce. David Deida ukazuje, že přítomnost lásky a partnera nezávisí tolik na tom, zda máme štěstí.

Born to run - Zrozeni k běhu
349 Kč

Tarahumarové – nejtajemnější, nejzdravější a nejšťastnější běžci na planetě. Běhání v extrémních podmínkách jen v sandálech je pro ně stejně přirozené a snadné jako dýchání.

Kdo vlastne jsme 5 dil
Novinka
210 Kč

V pátém dílu Anastasia nejen vytváří překrásný obraz budoucnosti a opodstatňuje její reálnost pro dnešní generaci. Ve skutečnosti předkládá svůj projekt rozvoje země. V této...

l212434
Novinka
399 Kč

Hledání podstaty ženské síly -  Laru po letech manželství opustil muž kvůli mladší ženě. V zoufalství se rozhodla odjet z Milána a na radu přátel se vydala do Peru....

tantrickyorgasmus
Novinka
349 Kč
osho
Na objednávku
587 Kč
probuzeni zenske energie 9788074360756.280299474.1521680678
278 Kč
kdyz se nemozne stane grof stanislav
399 Kč

Esotrerika, psychologie i medicína. Fascinující příběhy, které obsahují Grofův půl století trvající průzkum oblastí, které konvenční psychologie dosud nezmapovala.

zapomenuta tajemstvi hovoru s bohem
178 Kč

Řeč, které Vesmír rozumí, totiž vůbec není tvořena slovy. Mluvíme k němu pocity. A odpovědí jsou nám splněná přání, radost a hluboký vnitřní mír...

cukrfree janina cerna
Vyprodáno
299 Kč

Sladký život bez cukru. Je to možné a dlouhodobě udržitelné. Kniha je plná receptů pro všechny, kteří nechtějí při vaření a přípravě pokrmů používat cukr. 

Magnetka Jít cestou svého srdce
65 Kč

Magnetky pro ženskou radost, podporu projevení autenticity a víry ve vlastní intuici. 

Nahoru
Další produkty

 

Knihy, které máme ve Stromce přinášejí nové pohledy a přístupy k osobnímu rozvoji. Najdete tu knihy, které obsahují podstatné informace jak pro každodenní život, tak pro specifická témata stravy, zdraví, porodu, ženství, ale také rituálů a vzdělání.

Můžete se u nás zastavit a začíst se do knih, nevypadá to u nás v jako klasickém knihkupectví, knihy se úplně nabízejí, aby byly prolistovány a vy jste mohli nasát jejich atmosféru a poselství a v klidu se rozhodnout, zda je právě daná knížka to pravé ořechové pro vás. Všechny knihy vás opět vedou do našeho nitra, citlivě a s úctou tak, aby vám co nejvíce prospěly na vaší jedinečné cestě životem.