Dívka s havraními křídly

Novinka
396 Kč
Skladem

Krásný příběh dívky Miriam, který není jenom čtivý, protože její každodenní zkušenosti z běžného života upoutají vaši pozornost. Při čtení si projdete také 33 technikami osobnostního rozvoje, které jsou v knize tématicky zakomponovány a ze kterých můžete okamžitě čerpat inspiraci pro řešení různých situacích ve vašem životě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Miriam je dívka, která si uchovala kontakt s duchovním světem. Vidí do sebe i ostatních a bravurně využívá svoji mysl tak, aby ona sloužila jí a ne naopak. V této knize vás nechá nakouknout do svého vnitřního světa i do zkušeností z běžného života.

Nedávno se totiž z Prahy přestěhovala do malého města. Mezi novými spolužáky je i jeden, který ji nemá v oblibě a dává jí to dost okatě najevo...

Její životní cesta je prodchnuta pochopením, jak funguje mysl, a rozkrývá dětské bolístky z úrovně hlubších souvislostí. V napínavém a dojemném příběhu se dotýká života i smrti, přátelství i nenávisti, emocí i vnitřního světa.

Tuto knihu ocení čtenáři již od šesti let. Horní hranice není omezena, protože příběh Miriam se dotýká i duší dospělých. Krom poutavého děje přináší i přes tři desítky mentálních cvičení, která jsou přirozenou součástí vyprávění.

Aniž byste to postřehli, tak se při čtení učíte, jak efektivně pracovat se svým tělem, myslí i duší. Toto je velikým přínosem pro děti, které si na příběhu Miriam prožijí, že mohou aktivně ovlivňovat, a dokonce měnit své prožívání.

 

DETAILY 

  • autor: Tereza Kramerová
  • žánr: osobní rozvoj
  • formát: 158 x 200 mm
  • počet stran: 152
  • vazba: pevná, luxusní pevný papír
  • vydáno: 2017
  • ISBN 978-80-270-2794-1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: