POZOR!!!!! Kamenná prodejna byla UZAVŘENA!!!! Pokud potřebujete osobní odběr, případně vyřešit reklamaci, prosím, kontaktujte mě na tel. +420 731 137 412. Anna

Podnikání z pláže

217 Kč –30 %
podnikani z plaze
217 Kč –30 % 151,90 Kč
Skladem

Kniha vám ukáže, že podnikání z pláže je styl života, který je dnes díky internetu dostupný pro každého.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Slovy autorky: "Máte chuť žít život, ze kterého si nemusíte brát dovolenou?
Život, ve kterém se ohlédnete a vydechnete úžasem, že toto všechno jste zažili? Život, ve kterém máte svobodu žít svobodně, radostně a naplno? 
O tom všem je kniha podnikání z pláže... Vítejte v mém světě :)
Mou velkou touhou je inspirovat Vás v této knize k tomu, abyste žili také svůj příběh. Ten příběh, který chcete o sobě vyprávět.
Chci Vám ukázat, že si můžete plnit sny, jakkoli bláznivé se můžou zdát, a že všechna omezení stojí jen ve Vaší mysli jako zdi, za kterými se ty sny skrývají. Přeji si, aby tato kniha některé z těchto zdí, na kterých je napsáno "Toto nejde!", zbourala, otevřela nové obzory a vrátila Vám křídla ke svobodě, o kterých jste možná už zapomněli, že je máte.
Věřím, že Vám kniha ukáže, že podnikání z pláže je styl života, který je dnes díky internetu dostupný pro každého.
Knihou se prolínají navíc příběhy podnikatelů a lidí, kteří už žijí život svobodně, radostně a naplno. Jsou to příběhy, které úžasně doplňují tu praktickou část podnikání z pláže a dávají inspiraci i naději, že žít život svých snů dokáže každý, kdo se rozhodne :)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: