karty Sdělení bytostí

990 Kč
Skladem

Meditační karty Sdělení bytostí vedou ke ztišení, zastavení se a napojení na vlastní nitro. Nesou v sobě hluboká poselství, která vás mohou provázet, když potřebujete získat nadhled, vedení, uvědomění nebo připomenutí vaší cesty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Karty Sdělení bytostí mohou být používány jak karty meditační, tak i vykládací. Mají svou specifickou energii, míří přesně k jádru věci a zároveň dávájí podnět k meditaci, inspiraci a naladění se na sebe. Nesou v sobě poselství a požehnání Bytostí, které se s námi snaží komunikovat.

DETAILY

  • autor: Ladislava Paterko
  • 47 karet + návod jak s nimi pracovat
  • obalová krabička je pevná a skládá se ze dvou částí
  • rok vydání: 2017

Tip Stromky: Zastavte se u nás v kamenné prodejně v Praze - Holešovicích, karty máme k dispozici k náhlednutí, abyste si v klidu mohli zavřít oči, procítit své aktuální téma a vytáhnout si svou kartu. Aspoň uvidíte, jestli se vám budou opravdu líbit tak, jako nám :)

Za nás Stromkové ženy můžeme říct, že to jsou jedny z nejsilnějších karet, se kterými jsme se kdy setkaly. Občas vytáhnou z nitra to, co úplně nechceme vidět, občas nás dokonale podpoří a občas překvapí tak, že se nahlas ozve z našich úst na celou prodejnu objevné AHAAA nebo UUF, když nám úlevně spadne kámen ze srdce. Rozhodně doporučujeme!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: