Gaba čaj zelený 100g

Značka: TeaTao
270 Kč
Skladem

Zelený čaj GABA je nesmírně bohatý na vitamíny a antioxidanty, takže nejen že pijete skvělý nápoj, ale zároveň máte v ruce účinný doplněk stravy, který posiluje zdraví. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Země původu:
Čína, oblast Hang Zhou Xi Hu

List:
Mírně svinutý, barva temně zelená se stříbřitými odstíny.

Nálev:

Světle-zelený, jemně fluorescentní, se žlutobílými podtóny.

Charakteristiky čaje:
GABA zelený čaj je díky své kvalitě neobyčejně bohatý na vitamíny a antioxidanty. Obsahuje vysoké množství gamma-aminomáselné kyseliny (zkratka GABA) a je vyroben z vysoce kvalitních čerstvých čajových lístků, které procházejí procesem anaerobní úpravy, sterilizace, svinutí a sušení, čímž se tento čaj stává zcela novým typem výrobku. Co je GABA? GABA (kyselina gama-aminomáselná) je neproteinová aminokyselina.
Zajímavosti: náš Gaba zelený čaj Organic je unikátní tím, že obsahuje až dvacetkrát větší obsah GABA než běžný zelený čaj. Spojuje tak kvality lahodného osvěžujícího nápoje a účinného doplňku stravy.

Příprava čaje a dávkování:
4-6 gramů lístků vložíme do vyhřáté sklenice cca 3 dcl , zalijeme vodou zhruba 80 stupňů a pijeme skrze zuby(tradiční čínský způsob) - vždy vypijeme do dvou třetin a znovu doléváme nebo to samé množství do konvičky či jiné nádoby o stejném objemu, zalijeme vodou 80 stupňů, první nálev děláme po jedné minutě a následné nálevy dle chuti - obvykle do 20 vteřin.

Uskladnění:

Uchovejte v suchém, chladném a stinném místě, v uzavřené nádobě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: