Diviznová směs 100ml (NOVY PK)

410 Kč
Skladem

Diviznová směs pomáhá udržovat zdraví vašich dýchacích cest a chrání je před nachlazením, kašlem a chrapotem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DIVIZNOVÁ směs PK *Chrblostop*

Povolená tvrzení: Respirační zdraví; zdraví hrtanu a dýchacích cest; pomáhá udržovat čisté dýchací cesty; zmírňuje nachlazení dýchacích cest; pomáhá uklidnit nachlazení; příjemné při kašli a chrapotu; uklidňující pro ústa a krk; podpůrný a uklidňující v případě suchého kašle a lechtání v krku.

Poznámka DK: Zase líp než já…

Rodil jsem se do doby, kdy jeden kašlal na všechny a zakrátko se to změnilo tak, že všichni kašlali na jednoho. Vývoj pokročil a všichni začali kašlat na všechno, což se opět změnilo v to, že všichni kašlou na vás. A to nyní měníte tak, že kašlete za sebe, pak u lékaře kašlete na jednoho, posléze budete kašlat na všechny, pak za všechny prachy, pak na všechno, pak nebude co kašlat a před koncem už ani čím kašlat. Zřetelně tedy vznikla potřeba bylin na kašel...

Nyní jsme ve fázi, kdy EU kašle na všechny a na všechno...

Našim dětem jsem PK dával hned, jakmile jsem rozeznal, že jsou protivné (pod vlivem stresových hormonů stimulovaných imunitou) a je jim nepřiměřeně teplo, když si chtějí hrát neoblečeny v louži, v průvanu a tak nějak podobně. A hned i vitamín C, Tymiánovou směsTK, Lipovou směs PPK,Šalvějovou směs LPK, Glucamedic, lžíci Měsíčkového oleje MO i mazat MO a do vzduchu vonět lehce eukalyptem a šup s nimi do postele vyhřát.

Přiměřené dávkování je pro dospělého 1-4 lžičky do 1-4 dcl vody nebo jiného bylinného čaje 1-6×D mimo jídla, aby se nezdržovala v trávení s nějakou potravní natráveninou.

 

Složení:
Voda, Etanol (alkohol), bylinný extrakt z divizny, slézu, třapatky, bezu černého, lípy, levandule, proskurníku, jitrocele, máty, lékořice, přesličky, anýzu.

Povolená zdravotní tvrzení o této směsi, aneb legislativa nám dovoluje o této směsi tvrdit tyto účinky:

  • normální funkce dýchacího systému, stav slizničních buněk, hltanu a dýchacích cest
  • přirozená obranyschopnost - imunitní systém – antioxidant

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: