Ostropestřecová kaše hrubá 370ml (NOVY OO-KH)

1 520 Kč
Na objednávku

Ostropestřecová kaše je vhodná pro podporu zdraví jater a jejich detoxikaci. Podporuje trávení a čištění těla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

OSTROPESTŘECOVÝ OLEJ OO-KH (kaše hustá, OOKH) *Kašehustá*

OO-KH je vlastně sediment při výrobě Ostropestřecového oleje OO. Je to zatím nejúčinnější věc na ... (cEnzUrováno), co z bylin znám (ale vývoj pokračuje...).

Povolená tvrzení: Podporuje zdraví jater; přispívá k ochraně jater; přispívá k detoxikačnímu potenciálu jater; pomáhá udržovat funkci jater a podporuje trávení a čištění těla; napomáhá k ochraně jaterních buněk a podporuje produkci žluči; antioxidant; zdraví jater; podporuje zdraví trávicího traktu; chrání buňky a tkáně před oxidačním poškozením; zdraví pokožky.

Poznámka DK: Chutná olejová kaše, kterou jím 2 lžíce každý den už roky nejen kvůli nestárnutí, ale hlavně kvůli mým zdravotním tvrzením!

Játra jsou hlavní energetický a detoxikační orgán a jsou úplně nejdůležitější pro detoxikaci organizmu tím, že čistí vnitřní prostředí a umožňují ostatním buňkám korektní práci a existenci. Játra rozhodují o zdraví, imunitě i dlouhověkosti. OO-KH je tak předurčen ke ... (cEnzUrováno).

V době, kdy vítězí chemie na všech frontách a délka života se liší podle požitých i jinak vstřebaných chemických sajrajtů, kdy se nakupují chemické potraviny v hypermarketech do přetékajících hypervozíků, je OO-KH malou náplastí či kompenzací našemu vnitrotělnímu prostředí. Faktem je, že při užívání OO-KH bez ničeho, jen tak, jsem si ověřil, že se výrazně snižuje pocit hladu a potřeba jídla.
O výrobě vám řeknu jen, že to jde vyrobit až po dvaceti letech zkušeností a ne ve velkém. Je to velmi pracné a pro laika nebezpečné. Vlastně to ani doma vyrobit nejde a tak se držte chráněného znaku vousaté květiny.

Dávkování prakticky:
Pro normální: 1 lžička (hubeňouři) až 1 lžíce (tlustější) ráno nalačno nebo kdykoliv během dne, jen ne večer a na noc, aby se nedráždilo trávení, když má spát a vy také... OO-KH lze zapít čajem a výhodnější je i posečkat s jídlem asi půl hodiny nebo dle potřeby i déle, dokud se organizmus tak nějak nepřihlásí sám. Další užívání už během dne netřeba – OO-KH působí až 8 hodin a to obvykle stačí. Pro lidi, kteří mají zanesené žlučovody, dopopručuji 2-3xD s jídly 1/2-1 lžíci (a mít připraven čaj 12K, kdyby se žlučník ozval).

Poznamenávám, že játra pro kvalitní práci požadují dostatek kyslíku, je tedy nezbytné dýchat na plné plíce, každý nádech začínat výdechem zbytkových plynů z plic a nestresováním a omezením informačního šumu snížit nadměrnou spotřebu kyslíku v mozku. Pro tento účel se osvědčuje několikrát během dne pár minut dýchat Sifonem 6. U těžkých stavů je nanejvýš vhodné na noc přidechovat kyslík z generátoru v množství 1-3 l/min, nejlépe dýchacím čumáčkem (hadičky foukající kyslík do nosu bolestivě vysušují sliznici).

 

Složení:
Slunečnicový olej, bylinný extrakt z ostropestřece, lopuchu, benediktu, libečku, puškvorce, fenyklu a chmele.

Povolená zdravotní tvrzení o této směsi, aneb legislativa nám dovoluje o této směsi tvrdit tyto účinky:

  • normální trávení, normální hladina cholesterolu v krvi
  • normální činnost jater, obranyschopnosti, pročištění
  • antioxidant, detoxikace, osvěžení těla

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: