Tymiánová směs 100ml (NOVY TK)

Novinka
410 Kč
Skladem

Tymiánová směs přispívá k přirozené obranyschopnosti těla a je také výborným antiseptikem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

TYMIÁNOVÁ směs TK *Chabrus*

Vymyslel jsem čajovou směs, kterou doporučuji užívat, kdykoliv se mi zachce, a raději 10× zbytečně, než jednou pozdě.

Povolená tvrzení: Přispívá k přirozené obranyschopnosti těla; podporuje imunitní systém, hojivé procesy, antibakteriální činnost; antiseptický účinek.

Poznámka DK: Ano.

TK si dávám ½-3 lžičky do 1-3 dcl vody nebo čaje, nejlépe 2-6× denně mimo jídla, dle svojí aktuální potřeby či pocitu (teda vobvykle vod voka...). Při potížích na sobě rozhodně nešetřím.

TK je nejdůležitější čaj, když nechci zrovna pít čaje jiné. Dokonce ho užívají i někteří lékaři a lékárníci, aby nechytili infekce dodávané hojně pacienty. V novinách jsem se dočetl, že v USA se ročně v nemocnicích nakazí 2 miliony lidí jinou chorobou, než se kterou přišli. To proto, že nemají TK...

Kombinovat, či nekombinovat?
TK piji obvykle dohromady s Diviznovou směsí PK a lépe ještě s vitamínem C (ale ne šumivým). Jinak lze pít TK v kombinaci se všemi čaji podle potřeby. Účinek TK se dá zesílit ještě pomocíŠalvějové směsi LPK nebo Glukamedicu.

A teď pozor…
U TK nyní zkouším přidávat k porci včetně práškového vitamínu C i tabletu jedlé sody (třeba 6×D 1,5 g), která svojí alkalizací výrazně ovlivňuje ... cEnzUrováno, a při jídlech ji jistím podáním Vápníku(3×D 0,33 g). Účinnost se zdá být lepší, ale soda musí do žaludku přijít, až když je v něm volněji, protože jinak by přerušila proces trávení. Tedy alespoň hodinu po jídle a hodinu před jídlem. Rozhodně nedoporučuji sodu rozpouštět v čaji, nejde to pak vypít. Brrrrr... Ale o to dříve není důvod k pití...

 

Složení:
Voda, Etanol (alkohol), bylinný extrakt z tymiánu, třapatky nachové, řepíku, pampeličky, heřmánku, levandule, máty, měsíčku, jitrocele, šalvěje, šípku.

Povolená zdravotní tvrzení o této směsi, aneb legislativa nám dovoluje o této směsi tvrdit tyto účinky:

  • přirozená obranyschopnost - imunitní systém
  • normální funkce dýchacího systému (uvolnění dýchacích cest s rýmou), uvolňování hlenu
  • normální funkce močové soustavy, vylučování moči
  • antiseptikum (= prokázaný účinek na mikroorganizmy při užití na kůži a sliznice, např. sliznice v krku)
  • detoxikace
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora Maxisize nejčastější recenze a výsledky, jak používat a jak objednat 20.5.2018 01:31
Umožní to otevření pórů, což zlepší schopnost absorpce gelu a zrychlení účinnosti. Vytlačte malé množství gelu na penis a prsty rozetřete Maxi Size jak vzít po celém jeho povrchu. Pozornost dbejte zejména na aplikaci gelu na hlavu penisu. Mírným rytmem postupně masírujte penis po dobu 7-15 minut. Potom vetřete gel pro plnou absorpci. Penis bude více výrazný. Dobrým postupem je mít po aplikaci gelu sex pro zvýšení délky jeho účinnosti. http://vozbujdenie.com/krem-maxisize-v-ceske-republice-nejcastejsi-recenze-a-vysledky-jak-pouzivat-a-jak-objednat.html Ceny jsou významným faktorem pro kupujícího, ale obvykle chcete-li začít s, bude muset proměnit v účinné a navíc bezpečné. Navíc, nakupování pro celé webové stránky společnosti vyžaduje nákup různých diskontních sazeb, spolu s speciální nabídky s mast. Obvykle zkoumá další výhody, které výrobce poskytuje, a proto mnohem více nákladově efektivní, aby se počáteční rrn srovnání s padělky.
Odpovědět