Ostatní

307 položek celkem
moje
Na objednávku
450 Kč

Nový, inspirující přístup k tématu smrti, o které se raději moc nemluví, protože je příliš depresivní. Veronika přináší neotřelý pohled, kterým odhaluje, že smrt může být ve...

Rymer Šalvěj bílá svazek 15g
155 Kč

Velmi dobře pročišťuje místnosti i různé předměty, dokáže ale také vyčistit naši duši a pomoci při hledání cesty ve vlastním životě.

Naturesa Mythos Happy sklenice Květ života 0,25l
220 Kč

Design skleničky je navrhnut podle principů zlatého řezu, který se vyskytuje v celé přírodě a souvisí s posvátnou geometrií. 

Růže damašská poupata 20g
89 Kč

Královna květin, jak je růže také někdy nazývána roste v mírných oblastech prakticky na celém světě. Do Evropy byla dovezena z Arábie. Od nepaměti je symbolem lásky a...

Rymer Palo Santo 20g
140 Kč
Rymer Šalvěj bílá 20g
165 Kč

Velmi dobře pročišťuje místnosti i různé předměty, dokáže ale také vyčistit naši duši a pomoci při hledání cesty ve vlastním životě.

Agua de Florida 270ml
375 Kč

Agua de Florida má sladce kořenitou vůni s dominancí neroli v kombinaci s levandulí a hřebíčkem. Původně se tato mystická vůně používala jako parfém, později přinášela více...

samolepka s mandalou
95 Kč

Samolepka s mandalou pro připomenutí ženskosti, jemnosti a propojení s vlastní intuicí.

esencialni oleje kapesni pruvodce
550 Kč

Praktický průvodce esenciálními oleji Young Living a jejich účinky a správné použití v praxi.

Životopis jogína
Na objednávku
348 Kč

Jemné, ale pevné zákony, na jejichž základě konají jógini zázraky a dosahují sebeovládnutí, jsou v knize vyloženy s vědeckou jasností.

Rymer Šalvěj bílá svazek velký 60g
390 Kč

Indiáni ji považují za nejposvátnější bylinu a velmi účinný lék. Je ceněna hlavně pro své očistné účinky, proto se používá před různými ceremoniemi a rituály.

Medicínské karty
359 Kč

Medicinské karty vycházejí z tradice amerických indiánů, kteří považovali zvířata za průvodce při hledání harmonie a rovnováhy na naší životní cestě. 

domacnost bez odpadu 1
Novinka
389 Kč

Život si můžeme podstatně zjednodušit a zkvalitnit menší nebo nulovou produkcí odpadu. Ulevíme tím sobě, našim domovům a také přírodě.

imagepie 5
250 Kč

Transformační pohádka o Astrálkovi přináší pro dětskou duši v každém z nás příběh z planety Moudrosti, na které její obyvatelé žijí v harmonii a rovnováze, kde neexistují...

Samolepky květ života - sada 5ks
268 Kč

Nalepovací, transparentní set samolepek s Květem života s průměrem 7,5 cm a 3 cm.

Rymer Uhlíky rychlozápalné 33mm
32 Kč
Spona dřevěná
Na objednávku
220 Kč
Cesta nespoutané ženy
299 Kč

Cesta nespoutané ženy odpovídá na odvěkou touhu žen po lásce. David Deida ukazuje, že přítomnost lásky a partnera nezávisí tolik na tom, zda máme štěstí.

Nahoru
Další produkty