Andělé v mých vlasech

Značka: Euromedia
279 Kč
Skladem

Skutečný příběh moderní irské mystičky. Lorna Byrne od nejútlejšího věku vídala anděly a hovořila s nimi. V knize Andělé v mých vlasech, kde zaznamenala svůj neuvěřitelný životní příběh, otevřeně hovoří o svých zážitcích. Její příběh se okamžitě stal bestsellerem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha Andělé v mých vlasech je o neuvěřitelném životním příběhu Lorny Byrne, které se od útlého věku zjevovali andělé. Autorka popisuje svoje dětství prožité v Irsku, hledání práce a manželství s mužem svých snů. Její příběh se stal bestsellerem. Knihu Andělé v mých vlasech je možné koupit také v kompletu knih od Lorny společně s jejími dalšími tituly.

 

Autorka popisuje pohled na andělské pomocníky, které nás stále obklopují a jen tiše čekají na naši prosbu o pomoc. Lorna sama říká: Stačí jen požádat. 

 

DETAILY

  • autor: Lorna Byrne
  • žánr: osobní rozvoj, duchovní literatura
  • formát: vázaná s přebalem
  • počet stran: 304
  • vydáno: 2010 
  • ISBN: 978-80-242-2672-9
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
G Avatar autora Excelentní prožitek z rybaření s aktivátorem návnady Dynamite 6.7.2018 11:35
K dispozici je 100% certifikace, že vám bude doručena akcie. Купить товар со скидкой 1) Нажмите на кнопку 2) Перейдите на официальный магазин 3) Оставьте заявку 4) Подтвердите заказ по телефону Budete mít Dynamit během 2 až 3 dnů. V moznosti, že nejste 100% spokojeni, prosime aby jste odeslal baleni zpět do odeslané adresy a my Vám vrátíme platbu, aniz by jsme udelali jakékoliv dotazy. https://rybydynamit.com/ Dynamite Nebudete přemýšlet o tom, jak chytit rybu, ale o tom, jak dovézt úlovek domů! DO KONCE AKCE ZBÝVÁ: Ryba prostě nemá šance vyhnout se háčku. Není divu, že existuje výraz «rybí mozek », protože mozek u ryby nic moc, ale s instinktem sebezáchovy je u ní vše v pořádku.
Odpovědět