BODY BIOTICS, VEGANSKÁ PROBIOTIKA

Novinka Tip
Značka: Vitalvibe
1 249 Kč
Skladem

Body Biotics veganská probiotika jsou tzv. zemní probiotika špičkové kvality. Jsou to živé mikroorganizmy, které přirozeně žijí v trávicím traktu člověka. BodyBiotics probiotika jsou kultivována na médiu získaném z hlubokých zemských vrstev, neposkvrněných chemickými látkami z běžného zemědělství.

 • bez cukru, kvasnic a soli
 • bez přidaných barviv, rozpouštěcích přípravků, plniv ani jiných přidancýh látek

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použití:

 • po antibiotické léčbě nebo jiné podobné léčbě je ideální krátkodobá intenzivní kúra,
 • při trávicích potížích, včetně tendencí k průjmům, zácpám, nadýmání nebo jinému střevnímu dyskomfortu,
 • pro obnovu nebo nastolení zdravé mikroflóry – jako součást detoxikační kúry,
 • při chronickém nedostatku některých vitamínů skupiny B,
 • pro posílení střevní mikroflóry před cestováním po celém světě,
 • při užívání MSM.

Jsou kultivovány na substrátech dosud nezasažencýh lidskou činností. Tyto vrstvy zemského povrchu obsahují i přirozené nositele minerálních látek. Jsou to organické směsi, kterým říkáme kyselina huminová a fulvinová. Vědci o nich dnes vědí, že mají mnoho biologickcýh účinků, z nichž většina nebyla dosud prozkoumána a popsána.

Právě díky nim je obsah kapsle s probiotiky zbarven lehce došeda.

Tento druh probiotik má oprati ostatním druhům také hned několik důležitých výhod:

 • jsou to mikroorganizmy žijící přirozeně v půdě, a tak je člověk konzumoval už od nepaměti se svou přirozenou stravou, což byl vlastně ten nejstarší způsob posilování střevní mikroflóry,
 • jsou to mikroorganizmy, které se v přírodě dlouhá staletí a tisíciletí vyvíjely tak, aby prošly trávicím traktem živé a doputovaly až do tlustého střeva – my lidé dnes víme, podobně jako příroda, že tato probiotika nezničí ani průchod velmi kyselým prostředím žaludku,
 • navíc jsou zpracována unikátní technologií, která věrně kopíruje procesy přírodního koloběhu – mikroorganizmy jsou šetrně usušené, a tak převedené do přirozené fáze „spánku“ – tím příroda umožňuje přežít mikroorganizmům i velmi dlouhá období sucha nebo jinak nepříznivých podmínek; na rozdíl od běžně používané technologie sušení mrazem si tak zachovávají svou živost v plné míře.   

Složení: Lactobacillus Acidophilus, Bifidobacterium Bifidum, Bacillus Licheniformis, Bacillus Subtilis, Lactobacillus Lactis, Lactobacillus Casei, Lactobacillus Rhamnosus, Lactobacillus Plantarum, kapsle u hypromelózy

Nejsou zdrojem energie, tuků, bílkovin ani sacharidů.

Dávkování:

1. týden 1 kapsli denně
2. týden 2 kapsle denně

Ve stejném tempu můžete zvyšovat až na maximální dávku 6 kapslí denně. Tuto dávku užívejte maximálně 6 měsíců, potom dávku snižte na 2 až 3 denně.

Dávkování je velmi individuální záležitostí, a tak naslouchejte svému tělu při testování vaší ideální dávky.

Kapsli jednoduše spolkněte a zapijte čistou vodou nebo rostlinnou šťávou ideálně půl hodiny před snídaní, případě dvě hodiny po jídle (pokud užíváte přes den). Není vhodné míchat s horkými nápoji nebo pokrmy.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: