Gynex 30ml

Značka: Energy
461 Kč
Skladem

Gynex ovlivňuje dráhu početí, plic, srdce, žaludku, tří zářičů, močového měchýře, opasku, jinovou pojivovou dráhu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doplněk stravy. Gynex je bioinformační přípravek se širokospektrálním regeneračním účinkem, který je vyroben podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystalterapie a biorezonance.

DETAILY

Gynex ovlivňuje především dráhu početí, plic, srdce, žaludku, tří zářičů, močového měchýře, opasku, jinovou pojivovou dráhu. Například se špatnou funkcí dráhy početí jsou spojeny především problémy v oblasti podbřišku.

Gynex obsahuje fytohormony - látky podobné lidským hormonům. Jsou to především látky z rostlin a humáty, které mají estrogenní aktivitu. Dokáží tělo detoxikovat od různých chemických látek jako je např. DDT. Má velmi dobrý vliv na normální činnost ženských orgánů.

Pro velký obsah fytoestrogenů je Gynex vhodný i pro muže, protože fytoestrogeny zvyšují počet testosteronových receptorů. Ty jsou potřebné pro lepší využití mužského hormonu testosteronu.

Složení: Bylinný extrakt 82,6 %, Hluchavka bílá, Měsíček lékařský, Chaluha bublinatá, Kakost smrdutý, Lékořice lysá, Všedobr horský, Mochna husí, Jetel luční červený, Jestřabina lékařská, Svízel syřišťový, Trnovník akát bílý, Kontryhel obecný, Fenykl obecný,sorbitol, mikrokrystalická celulóza, voda, xanthan, grapefruitový extrakt, sorbát draselný, směs silic 0,12 %

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: