Korolen 30ml

Značka: Energy
461 Kč
Skladem

Bioinformační přípravek Korolen dodává tělu energii a detoxikuje. Normalizuje činnost hormonálního a imunitního systému a CNS.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doplněk stravy. Bioinformační přípravek Korolen se širokospektrálním regeneračním účinkem je vyroben podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystalterapie a biorezonance.

DETAILY

Ovlivňuje zejména dráhu srdce, osrdečníku, tří zářičů, sleziny a řídící dráhu. Dále má vliv na spojnici dráhy tenkého střeva, na její boční větev a šlachosvalovou dráhu plic. Dodává tělu energii a detoxikuje. Normalizuje činnost hormonálního a imunitního systému a CNS. Prokrvovací a regenerační účinky rostlin podporují normální funkci mozku a jeho výživu.


Složení: Bylinný extrakt 82,6 %, Jinan dvoulaločný, Třezalka tečkovaná, Lapačo červené, Krvavec toten, Jírovec maďal, Tolice vojtěška, Violka trojbarevná,  Chrpa polní, Bělotrn kulatohlavý, Vachta trojlistá, Levandule lékařská, Dub letní, Česnek kuchyňský, Kmín kořenný (Carum carvi), Brusinka obecná, Brusinka velkoplodá, Kopr vonný, Zázvor lékařský, sorbitol, mikrokrystalická celulóza, voda, xanthan, grapefruitový extrakt, sorbát draselný, směs silic 0,12 %

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: