Regalen 30ml

Značka: Energy
461 Kč
Na objednávku

Regalen lze použít při poruchách zažívání souvisejících se zhoršenou činností trávicích orgánů (např. nedostatečná tvorba trávicích šťáv), nebo špatnou životosprávou (přejídání, nepravidelná strava, množství tuku v potravě).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Regalen je bioinformační širokospektrální bylinný regenerační přípravek, vyrobený podle moderních poznatku fytoterapie, psychotroniky, krystaloterapie a biorezonance. 

DETAILY

Detoxikuje organismus od škodlivých látek, podporuje správnou funkci trávicího systému a pomáhá při alergiích. Pomáhá při poruchách funkce žlučníku a tvorbě kamenů, při kožních problémech, ekzémech či lupence a také napomáhá při emoční labilitě. Zlepšuje činnost srdce a krevního oběhu, čistí krev, snižuje hladinu cholesterolu, upravuje jeho metabolismus a podporuje imunitu, působí preventivně proti nádorovým onemocněním a další.

Vhodné použití:

  • při poruchách zažívání souvisejících se zhoršenou činností trávicích orgánů (např. nedostatečná tvorba trávicích šťáv), nebo špatnou životosprávou (přejídání, nepravidelná strava, množství tuku v potravě)
  • k důkladné celkové detoxikaci těla – krve, tkání i trávicího systému. 
  • vhodný při řešení všech kožních projevů, které jsou způsobené právě nedostatečnou funkcí jater a žlučníku a zhoršenou schopností těla zbavovat se škodlivých látek.
 
Složení: Přípravek obsahuje účinné látky vlaštovičník větší, řepík lékařský, svízel syřišťový, hořec žlutý, bedrník obecný, jitrocel kopinatý, mochna nátržník, silymarin z ostropestřece mariánského, pampeliška lékařská, rozrazil lékařský, lomikámen zrnatý, jablečník obecný, pelyněk brotan, zanthoxylum piperitum (fagara) a další.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: