Renol 30ml

Značka: Energy
461 Kč
Skladem

Renol harmonizuje především energetické dráhy ledvin, močového měchýře, sleziny a tří zářičů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bioinformační širokospektrální bylinný regenerační přípravek od ENERGY. Renol je vyrobený podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystaloterapie a biorezonance. Jedná se o vysoce koncentrovaný produkt obsahující bylinné výtažky, éterické oleje a bioinformační složky ve vzájemně vyváženém synergicky působícím komplexu.

DETAILY

Bioinformace jsou frekvence, které napodobují řídící impulzy podkorových center mozku, regulujících vegetativní nervovou soustavu a činnost vnitřních orgánů. Jejich působením dochází k vyrušení negativních informací a vyvolání zpětného regeneračního procesu.

Renol má díky komplexu výtažků z rostlin a informací silné účinky.

Energetické působení Renolu podle principů TČM: Renol harmonizuje především energetické dráhy ledvin, močového měchýře, sleziny a tří zářičů.

Použití Renolu z hlediska psychiky: neschopnost uvolnit se, nedůvěřivost spojená s podezřívavostí a cynismem, nesmělost, nerozhodnost, rezignace, neklid spojený se strachem a pocitem neustálého ohrožení, hyperaktivita CNS, především u dětí s LMD a ADHD. Renol přináší důvěru k životu, pocit, že vše je tak, jak má být, odvahu postupovat vpřed a nechat věcem jejich přirozený průběh.

Složení: Jehlice trnitá, Vřes obecný, Pelyněk kozalec, Bez černý, Lopuch větší, Lichořeřišnice větší, Rybíz černý, Kakost smrdutý, Dvouzubec trojdílný, Truskavec ptačí, Zlatobýl obecný, Turan kanadský, Tužebník jilmový, Sporýš lékařský, Vrbovka malokvětá, éterické oleje (např. citronový, anýzový, jalovcový) a informace z rostlin, olejů a nerostů (např. jaspisu, vltavínu, fluoritu a stříbra).

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: