Spiron spray 50ml

Značka: Energy
294 Kč
Na objednávku

Spiron je malý kouzelník, který výborně čistí a dezinfikuje vše, čeho se dotkne. Citrusovou vůni osvěžuje vzduch a navozuje příjemnou atmosféru. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Spiron je malý nepostradatelný kouzelník, který by neměl chybět v žádné domácnosti a možná ani v žádné kabelce. Svým širokým využitím vás totiž nadchne. 

DETAILY

Můžete s ním kdykoliv osvěžit a zároveň vydezinfikovat vzduch, postříkat třeba kliky od dveří, nebo madla v autobuse. Zároveň v místnosti navodí příjemnou uklidňující atmosféru.  V létě výborně odpuzuje hmyz a komáry, takže stačí mít lahvičku Spironu vedle postele a nechat jen otevřené víčko, Spiron je totiž hodně aromatický. Hmyzu to stačí, dá vám v noci pokoj na klidný a nerušený spánek. 

V období nachlazení, rýmy, kašle, nebo bolestech hlavy hraje také důležitou roli, jeho použití pomáhá zabránit rozšiřující se nákaze a ochraňuje ostatní členy domácnosti nebo kolegy v práci. Pomáhá zvyšovat obranyschopnost

A pokud v noci nemůžete usnout, stačí malinko stříknout Spiron do ložnice a vykouzlíte si tak během pár sekund natolik příjemnou a uklidňující atmosféru, která vás ke spánku jemně ukonejší.

Stačí ho opravdu malinkaté stříknutí, takže vám dlouho vydrží.

Po přečtení výše uvedených řádků už asi chápete, že hlavní účinky Spironu jsou čistící a uklidňující. Takže pokud se zrovna nacházíte v napjaté, konfliktní situaci, nebo tam, kde se lidé hádají, rozhodně se nebojte (a třeba i potajmu) stříknout do vzduchu trošku Spironu. I z tohoto důvodu doporučujeme Spiron koučům, terapeutům a lektorům, aby si rychle mohli pročistit a osvěžit svou terapeutickou místnost a mohli do ní vnést nový, svěží, nezanesený vítr pro svou práci.

Použití: Spiron před použitím protřepejte a krátkým střikem aplikujte do ovzduší, dále ho můžete nastříkat přímo na kapesníček a inhalovat nebo stříknou na místa, která chcete vydezinfikovat (madla v autobuse, záchodové sedátko, klika od dveří...) a očistěte navhlčeným hadříkem

Složení: lemon oil, eucalyptus oil, olibanum oil, camphor oil, lavandin oil, mentha oil, balm mint oil, myrtle oil, sandalwood oil, norway spruce oil, thuja occidentalis oil, ethanol 87%

Tip Stromky: Jeden Spiron míváme ve Stromce otevřený, takže ho můžete předtím přijít vyzkoušet, jestli vám bude zamlouvat jeho vůně po citrusech a levanduli.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: