Vironal 30ml

Značka: Energy
461 Kč
Na objednávku

Vironal je vhodné použít jak preventivně při styku s větším počtem lidí, zvláště v obdobích virových epidemií, tak při akutním onemocnění. Vironal je tím správným přístupem v boji proti infekčním chorobám.

Detailní informace

Detailní popis produktu

VIRONAL je vyrobený podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystaloterapie a biorezonance. Jedná se o vysoce koncentrovaný produkt obsahující bylinné výtažky, éterické oleje a bioinformační složky ve vzájemně vyváženém synergicky působícím komplexu.

Bioinformace jsou frekvence, které napodobují řídící impulzy podkorových center mozku, regulujících vegetativní nervovou soustavu a činnost vnitřních orgánů. Jejich působením dochází k vyrušení negativních informací a vyvolání zpětného regeneračního procesu.

DETAILY

Vironal je vhodné použít jak preventivně při styku s větším počtem lidí, zvláště v obdobích virových epidemií, tak při akutním onemocnění. Vironal je tím správným přístupem v boji proti infekčním chorobám.

Energetické působení Vironalu podle principů TČM:

Vironal harmonizuje především energetické dráhy plic, tlustého střeva, sleziny a tří zářičů.

Použití Vironalu z hlediska psychiky: smutek, melancholie a sevřenost, emoční otupělost, pocit nesvobody a strach z chybného rozhodnutí, sebepodceňování a neschopnost udržet v životě řád, alibismus, lpění na pořádku, vyžadování pozornosti a nepřirozené autority, mluvení ze spánku, noční můry, případně nespavost, fobie

Vironal přináší jistotu založenou na pocitu, že jsme schopni ubránit si svůj životní prostor, posiluje vůli a zodpovědnost za svůj vlastní život.

Složení: krvavec toten, lípa srdčitá, mateřídouška obecná, lékořice lysá, čubet benedikt, bukvice lékařská, křen selský, potočnice lékařská, chininovník lékařský, lichořeřišnice větší, divizna velkokvětá, sadec konopáč, myrhovník, aframomum melegueta, citrus paradisi – grapefruit a dále Vironal obsahuje éterické oleje (např. myrhový, eukalyptový a kafrový) a informace z rostlin, olejů a nerostů (např. jaspisu a antimonitu)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: