POZOR!!!!! Kamenná prodejna byla UZAVŘENA!!!! Pokud potřebujete osobní odběr, případně vyřešit reklamaci, prosím, kontaktujte mě na tel. +420 731 137 412. Anna

Pro ženy

 

Dámské barefooty umožňují vašim chodidlům plnit svou přirozenou funkci, nikde je neutlačují, jsou maximálně ohebné a prostorné.

Především dámské baleríny mohou být nejen pohodlné, ale také mohou skvěle vypadat a proto je můžete nosit k různým příležitostem. Bosé boty jsou vhodné jak na venkovní nošení, ale jsou také výbornou volbou jako pracovní přezůvky. Ženy si v mnoha případech stěžují, že je bolí nohy z bot, které musejí mít celý den na nohou. Boty je tlačí na prstech, noha se špatně prokrvuje a otéká. Z dlouhodobého hlediska to není pro naše tělo vůbec zdravé. Tvar boty do špičky navíc způsobuje vbočené palce, což samozřejmě způsobuje nejen bolest, ale nebourává to i estetiku a vzhled chodidla.

Barefootová obuv dává chodidlům maximální prostor a chůze je tak přirozená, ladná a vzpřímená, což podporuje naší ženskou krásu a sebejistotu.