Proteiny

3 položek celkem
protein blend neochuceny sunwarrior 1065 1 (WEB)
1 329 Kč

Warrior Blend  je bohatý na bílkoviny, esenciální i neesenciální mastné kyseliny a vlákninu, pomůže vám tak cítit se déle sytě a zároveň vám dodá spoustu energie.

protein blend cokoladovy sunwarrior 1064 1 (WEB)
1 329 Kč

Warrior Blend  je dokonalou proteinovou kombinací pro tvorbu svalové hmoty, udržení ideální váhy, podporu chuti a metabolismu.

vitalvibe complete powder bio vanilkovy vitalvibe 1402 1 (WEB)
835 Kč

Komplexní výživný nápoj z 34 přírodních ingrediencí, jejichž účinky se vzájemně podporují. Napomáhá regeneraci, obsahuje antioxidanty, které chrání buňky před oxidačním...

Obohatit náš jídelníček o proteinové nápoje je při sportovní činnosti a zdravém životním stylu žádoucí. Proteinové prášky obsahují esencialní i neesenciální aminokyseliny, vitamíny, minerály a antioxidanty. Zmírňují únavu, pomáhají udržet ideální váhu, budovat svalovou hmotu, posilují imunitu, zdraví kostí a přispívají k dlouhověkosti. Dají se míchat samotné, nebo se přidávají do smoothie nebo kaší, jsou snadno stravitelné a jejich příprava je bleskurychlá. Častokrát jsou natolik vyživově hodnotné, že když  nemáte čas si připravit večeři, můžete ji nahradit nápojem s proteiny.