Šamanské potřeby

90 položek celkem
Rymer Šalvěj bílá svazek 15g
155 Kč

Velmi dobře pročišťuje místnosti i různé předměty, dokáže ale také vyčistit naši duši a pomoci při hledání cesty ve vlastním životě.

NJB1000101
159 Kč

Tyto vonné jehlánky, vyrobené místními obyvateli Peru, jsou zajímavou alternativou k tradičním vykuřovadlům dané oblasti. Splňují vysoké nároky na původ a kvalitu společně s...

Rymer Palo Santo 20g
Na objednávku
140 Kč
Rymer Šalvěj bílá 20g
165 Kč

Velmi dobře pročišťuje místnosti i různé předměty, dokáže ale také vyčistit naši duši a pomoci při hledání cesty ve vlastním životě.

Agua de Florida 270ml
375 Kč

Agua de Florida má sladce kořenitou vůni s dominancí neroli v kombinaci s levandulí a hřebíčkem. Původně se tato mystická vůně používala jako parfém, později přinášela více...

Vetiver
Na objednávku
69 Kč
magnetka sneni v perinkach
65 Kč
Hojnost
65 Kč
rymer ruzenin
160 Kč

Růženín působí na posílení lásky a srdce, protože ze všech kamenů působí nejvíc na srdeční čakru. Má uklidňující účinek a prohlubuje lásku k sobě samému a k ostatním. 

Rymer Šalvěj bílá svazek velký 60g
390 Kč

Indiáni ji považují za nejposvátnější bylinu a velmi účinný lék. Je ceněna hlavně pro své očistné účinky, proto se používá před různými ceremoniemi a rituály.

Kadidlo řecké chrámové Magnólie 20g
99 Kč

Pro řeckou oblast je to snad nejtypičtější vůně, tento druh vykuřovadla se spaluje nejenom v chrámech, ale také v domácnostech na pročištění a ovonění místností.

magnetka radost hravost
65 Kč
jit cestou sveho srdce
65 Kč
Stojánek na vonné tyčinky - Růže žlutá
169 Kč
shatha
169 Kč
Nahoru
Další produkty

 

Rituály, ceremonie, ženské kruhy, poradní kruhy a práce ve skupině mohou podpořit šamanské potřeby. Vykuřovadla, esenciální oleje, vonné tyčinky, šamanské bubny, vykládací karty, všechno to jsou pomůcky, které zvyšují citlivost k duchovnímu spojení se sebou sama a lepšímu porozumění přijatých poselství, sdělení a vizí. Dále pomáhají při vedení, ochraně a očistě aury nebo prostoru od negativních sil a emocí.

Ve Stromce dennodenně používáme vůně a vykuřovadla pro podporu naší citlivosti a udržení prostoru Stromky v čistotě a emocionální svěžesti. Jakmile do Stromky vkročíte, ucítíte to na vlastní kůži.