Agua de Florida 270ml

375 Kč
Na objednávku

Agua de Florida má sladce kořenitou vůni s dominancí neroli v kombinaci s levandulí a hřebíčkem. Původně se tato mystická vůně používala jako parfém, později přinášela více spirituální a očistný rozměr pro rituály a duchovní práce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Agua de Florida má sladce kořenitou vůni s dominancí neroli v kombinaci s levandulí a hřebíčkem. Původně se tato mystická vůně používala jako parfém, později přinášela více spirituální a očistný rozměr.

DETAILY

Agua de Florida je nejpoužívanější ezoterická, spirituální voda na celém světě. Je složena z 20 druhů čistých esenciální olejů, získaných z květin, bylin a koření (neroli, bergamot, pomerančové květy, hřebíček, skořice, citron, růže, levandule…). Má osvěžující a povznášející účinek, dodává energii a odvahu. Šamani tuto vodu používají jako svěcenou vodu při rituálech pro přitahování štěstí, zdraví, hojnosti, ale také pro ochranu před negativními vibracemi, emocemi a pomáhá čistit auru.

Účinky a využití:

  • harmonizuje jednotivé úrovně bytí - fyzickou, emocionální i psychickou
  • pro šamanské rituály a meditaci
  • ochrana a očista protoru
  • odstranění negativních vibrací
  • energetická ochrana 
  • pro zklidnění, při strachu a smutku
  • osvěžení a relaxace

Obsah: 270ml

Tip Stromky: Jestli si chcete vodu nejdříve očuchat, abyste měli jistotu, že vám bude její vůně příjemná, přijďte k nám na prodejnu do Stromky v Praze - Holešovicích. Míváme jedno balení otevřené pro vyzkoušení. Většinou stačí totiž jenom přičihnout a už cítíte její magické účinky. My Stromkové víly Aguu de Floridu používáme všechny  a jsme z ní nadšené (a často se stane, že když o ní básníme a potvrzujeme její účinky vypsané výše, tak se vám stane, že ji musíte mít prostě taky... :)


Obsahuje alkohol. Určeno pouze k vnějšímu použití. Udržujte mimo dosah dětí. Netestováno na zvířatech.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: