Poradna duly

Těhotenství a porod je důležitý moment v životě ženy. Nabízí nám možnost transoformace a je jen na nás, jak této šance využijeme. Jako dula pomáhám ženám naladit se na miminko i na své vlastní tělo. Když vnímáme a nasloucháme svému tělu, je pro nás celý tento devítiměsíční proces příjemnější a vědomější.

 

O mně

aniaJmenuji se Anna Vršník. Okolo přirozených porodů, vědomého mateřství a celostní výživy se pohybuju již 8 let. Spolupracuji s Unií porodních asistentek na projektech zlepšení českého porodnictví a jsem členkou České asociace dul. Přeju si, aby české ženy mohly rodit své děti svobodně a bez zbytečných rutinních zásahů tak, jak je na to jejich tělo a miminko přejí.

V pražském A centru jsem absolvovala dvouletý výcvik Lektorka vědomé předporodní přípravy a cvičení s dětmi, výcvik pro duly České asociace dul a poté i kurz péče o rodiče po perinatální ztrátě Prázdné kolébky. V současné době (jak mi to čas dovolí) studuji celostní program komunitní práce na Center for Sacred Studies.

Vedu kurzy vědomé předporodní přípravy, individuální předporodní ladění pro těhotné, doprovázím ženy při porodu a v šestinedělí.

Jsem maminkou jednoho bezva osmiletého kluka a jednoho andílka v nebi.

 

Co nabízím

Ve Stromce nabízíme několik aktivit pro těhotné a jejich partnery:

  • lekce předporodní přípravy - skupinové i individuální, pro ženy i jejich partnery
  • poradna duly ve Stromce
  • relaxace pomocí Alfasféry, která vás jednoduše dostane do alfa hladiny a naladí na vnímání sebe i miminka - více na http://www.stromka.cz/sluzby/alfasfera/
  • tanec pro těhotné
  • jóga po porodu
  • cvičení s miminky
  • podpora v šestinedělí u klientky

 

Provázím ženy i porodem a šestinedělím při perinatální ztrátě či po potratu.

 

Aktuální termíny kurzů

Aktuálně vypsané termíny najdete ZDE

 

Ceník služeb duly

Předporodní, poporodní schůzka 500,-/hod

Doprovod k porodu: 5.000,- (zahrnuje pohotovost 14 dní před termínem porodu a doprovod k porodu)

Dopravné mimo Prahu 7,-/km

 

Jak se objednat

Objednávky přímo u mě na tel.: +420 731 137 412