POZOR!!!!! Kamenná prodejna byla UZAVŘENA!!!! Pokud potřebujete osobní odběr, případně vyřešit reklamaci, prosím, kontaktujte mě na tel. +420 731 137 412. Anna

Kabelka #1

Komise
Značka: Kertag
3 890 Kč –30 %
kabelka kertag 1
3 890 Kč –30 % 2 723 Kč
Skladem

Krásná asymetrická kabelka značky Kertag je ručně vyráběná, z kvalitní kůže. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokud milujete pocit, kdy vlastníte nějaký kousek oblečení nebo doplněk, který máte jen vy, tak značka Kertag vám udělá radost. Každý kousek Kertag je vyráběn ručně a kůže je barvena rovněž ručně, v detailu se tak jednotlivé kousky liší, k čemuž přispívá i charakter použité kůže.

DETAILY

Mottem značky Kertag je "Divočina ve světě uniformity" a její majitelka Petra Boudníková chce, aby každý výrobek Kertag byl naprosto jedinečný. Pracuje podle starých ověřených technik, které fungovaly dlouhá staletí. Svým produktům natolik věří, že na ně poskytuje doživotní bezplatný servis.

Její kabelky, batohy i aktovky jsou lehké, ale přitom pevné a snesou i těžší náklad. Jsou krásné, stylové, nesmírně slušivé a nádherně voní po kůži, ucítíte z nich prvotřídní kvalitu, která vás podpoří ve vašem vyzařování. Znáte to, když máte super kvalitní oblečení nebo doplňky.. nemusí jich být halda a narvaná skříň, stačí pár, opravdu kvalitních, které vám dodají sílu a sebevědomí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: