Přírodní Vitamin C

Značka: Vitalvibe
92 Kč
Momentálně nedostupné

Vitamín C je velmi silný antioxidant nezbytný k udržení tělesného zdraví. V lidském těle plní nepřeberné množství důležitých funkcí, nejvíce se používá pro posílení a správné fungování imunitního systému.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitamín C je základním vitamínem. Pokud jej užíváme v izolované či syntetické formě, špatně se vstřebává, a dokonce může mít nepříznivý vliv na naše zdraví. Syntetický vitamín C negativně ovlivňuje proces vylučování odpadních látek játry a ledvinami (dochází k jejich překyselování). Truly Natural Vitamin C je skutečně přírodním vitamínem C doplněným pouze přirozeně se vyskytujícími látkami, který je velmi dobře vstřebatelným a netoxický.

 

Detail produktu

Nedostatek vitaminu C v těle se projevuje např. sníženou pevností cévních stěn především u vlásečnic, což vede ke zvýšené krvácivosti (např. z nosu) nebo snížení pevnosti vazivového aparátu zubů a s tím souvisejícím vikláním až vypadáváním zubů. 

Příznivé účinky vitamínu C

  •   antioxidační účinky ochraňující buňky v těle
  •   příznivě přispívá ke zdraví kardiovaskulárního systému
  •   pomáhá ke správné práci nervového systému
  •   napomáhá při rekonvalescenci
  •   podporuje imunitní systém a stavbu a udržování zdravých kostí, zubů, chrupavek, dásní a kůže
  •   je nezbytný pro energetický metabolismus a transformaci potravy v energii
  •   přispívá k absorbci železa z potravy

Doporučené dávkování: 1,5 lžičky denně (5,4 g přípravku)

Složení: acerola cherry prášek (302 mg vitamínu C v jedné a půl lžičce), malé množství geneticky neupraveného maltodextrinu použitého jako sušící médium (komplex sacharidů, nikoli cukru)

 

Vitamín C 302 mg (378 %)* Nejvyšší přípustné množství v denní dávce je stanoveno na 2000 mg.

Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném, temném a suchém místě. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám.

 

TIP

Vitamín C je rozpustný ve vodě a je kyselý, proto je vhodné ho přidávat do nápoje. Je možné ho pít na lačno před jídlem, nebo i po jídle, záleží, co vám více vyhovuje.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: