Lahev Equa - BPA free plast 0,6l

Výrobce: Equa
279 Kč
Skladem Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu

Plastová lahev bez BPA pro dlouhodobé používání. Je vhodná pro studené i teplé nápoje, je lehká a vyrábí se ve 2 variantách - 400 ml a 600 ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

EQUA - praktické, módní lahve, které jsou vyrobeny s ohledem na životní prostředí.

Lahev Equarium je hravá a barevná lahev z kolekce Illusion, která přitahuje pozornost a připomene vám tak pravidelně se napít. Hodí se také pro všechny zvídavé lidi, kteří rádi nahlédnout do podmořského světa, aby se dozvěděli něco o jeho krásných obyvatelích :) 

Lahve Equa jsou určeny pro opakované použití a můžete je používat pro studené i teplé nápoje. Praktické dvojité víčko zajistí snadné pití, čištění i to, že vám lahev nevyteče. Lahve navíc mají různé nápadité, hravé a módní vzory, takže si vybere opravdu každý!

Jeden člověk spotřebuje v průměru neuvěřitelných 168 plastových lahví ročně. Tyto lahve znečišťují životní prostředí a může trvat až 700 let, než se pohozená plastová lahev v přírodě zcela rozloží. Neutrácejme již zbytečně peníze za balenou vodu a starejme se o naše životní prostředí i o naše zdraví. A zároveň si buďme jistí, že s lahví Equa vypadáme lépe než s jednorázovou plastovkou ;)

Proč si koupit lahev EQUA?
- je lehká a odolná (nejenom proti rozbití, ale především odolná proti teplu a chemikáliím)
- můžete ji použít pro studené i teplé nápoje (lze do ní nalít horké tekutiny až do 100 °C)
- je určena pro dlouhodobé užívání
- je možné ji umývat v myčce
- neobsahuje toxické sloučeniny Bisfenol A (BPA)
- je vyrobena z Eastman Tritan amorfního kopolyesteru, který je odvozen z rostlinných zdrojů a nese BPA free certifikát
- má praktický úchyt, který se hodí, když je lahev horká nebo když potřebujete mít volné ruce

Objem: 600 ml
Lahve Equa BPA free se vyrábí ve velikosti 0,6 l a některé vzory také 0,4 l.

Co je BPA?
Bisfenol A je chemická látka, která se využívá při výrobě některých plastů. Její přítomnost v těle může narušit náš endokrinní systém, mluví se i o vlivu na změny chování dětí, zvýšeném riziku výskytu rakoviny a kardiovaskulárních problémů ve vyšším věku, některé studie tuto látku spojují s obezitou, cukrovkou a dalšími chorobami. Jde o nestabilní sloučeninu, která se z plastů uvolňuje do ovzduší, vody a potravin a jejich prostřednictvím kontaminuje i nás. Už v roce 2010 Evropská komise uznala rizika, která představuje BPA pro dětský organismus, a nařídila zákaz výroby a prodeje kojeneckých lahví s BPA.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: