Lahev Equa - SKLO 550ml

Značka: Equa
499 Kč
Skladem

Skleněná lahev pro každodenní používání pro teplé i studené nápoje s ochranou plastovou páskou, která zabraňuje jejímu rozbití. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

EQUA - praktické, módní lahve, které jsou vyrobeny s ohledem na životní prostředí.

Equa Active je o zdravém životním stylu a o tom zůstat aktivní ve svém každodenním životě. Rozdíl je v tom, že silikonová ochrana je na této lahvi dole i nahoře. Equa Active se hodí s sebou do posilovny, na jógu i další sportovní aktivity.

Lahev Active Green je vyráběna v České republice z nejkvalitnějšího borosilikátového skla. Sklo je plně přírodní materiál, zdraví a přírodě neškodný a 100% recyklovatelný. 
Svým způsobem je sklo velmi podobné vodě, může nabývat nejrůznějších tvarů, je velmi silné, ale současně také velice křehké. Z různých druhů skla bylo proto vybráno výjimečné borosilikátové sklo známé svou pevností a odolností vůči tepelným výkyvům a chemikáliím. Dalším použitým materiálem je nerezová ocel nejlepší kvality, polypropylen a silikonový kroužek, z nichž je vyroben uzávěr lahve. Ten udrží obsah lahve v bezpečí. 
Ochranu před rozbitím poskytují barevné silikonové pásky. 

Jeden člověk spotřebuje v průměru neuvěřitelných 168 plastových lahví ročně. Tyto lahve znečišťují životní prostředí a může trvat až 700 let, než se pohozená plastová láhev v přírodě zcela rozloží. Neutrácejme již zbytečně peníze za balenou vodu a starejme se o naše životní prostředí i o naše zdraví. A zároveň si buďme jistí, že s lahví Equa vypadáme lépe než s jednorázovou plastovkou ;)

Proč si koupit lahev EQUA?
- můžete ji použít pro studené i teplé nápoje
- je určena pro dlouhodobé užívání
- je možné ji umývat v myčce
- neobsahuje toxické sloučeniny

Objem: 550 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: