POZOR!!!!! Kamenná prodejna byla UZAVŘENA!!!! Pokud potřebujete osobní odběr, případně vyřešit reklamaci, prosím, kontaktujte mě na tel. +420 731 137 412. Anna

Ajala chocolate

Ajala chocolate vyrábí v Brně čokoládu, která je připravena z kakaových bobů té nejvyšší kvality, které rostou ve Střední a Jižní Americe. Ajala chocolate navazuje na prvorepublikovou tradici, kdy Československo bylo třetím největším zpracovatelem kakaových bobů. Spojuje tradiční postupy s moderními technologiemi a vyrábí tak prvotřídní čokoládu. V Ajala dbají hodně na udržitelný rozvoj a mají blízký vztah se svými dodavateli i s přírodou.

Čokolády Ajala se nedají s čokoládami ze supermarketů srovnávat. Jejich chuť je tak vytříbená a tak kvalitní, že nebudete mít tendece jí spořádat na posezení, ve stresu a s chutí na další a další. Čokolády Ajala jsou vyráběny nejen z těch nejkvalitnějších surovin (kakaových bobů a šťáva z cukrové třtiny) ale jsou také poctivou prací. Každá várka kakaových bobů je ručně probírána a pražena při nízkých teplotách. Vyrobit jednu tabulku trvá Ajale 10 dní, takže je jasné, že není nic uspěcháno, nebo ošizeno.

Ve Stromce máme různé varianty. Mezi nejoblíbenější patří Ajala s květy pomeranče, Ajala Coco crema nebo Ajala Rustikální.

Žádné produkty značky Ajala chocolate nebyly nalezeny...